İade Şartları

·         Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade, değişim yapabilirsiniz.

 

·         Tahrip edilmiş, faturasız, jiletin sökülmüş, kullanılmış, kutusuz, garanti belgesi ve aksesuarları eksik olan ürünlerin iadesi ve değişimi kesinlikle yapılamamaktadır.

 

·         Siparişiniz tarafınıza ulaştığında ürün ile ilgili herhangi bir problem var ise aynı gün içerisinde [email protected] adresine durumu bildirmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcilerimiz konu ile ilgili en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

 

·         İade ve Değişim işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi MNG Kargo ile “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz. MNG Kargo şirketi haricinde gelen “Karşı Ödemeli” gönderilerde, gönderim ücreti tarafınızdan ödenmektedir. (KAPIDA ÖDEMELİ ALIMLAR HARİÇ)

 

·         İade gönderilerinizde iade kargo kodu olarak mutlaka 84078451 numarasını giriniz. Bu sayede kargonuz hızlıca ve sorunsuz olarak elimize ulaşacaktır.

 

·         İade ve değişim hakkında detaylı bilgi için; 0212 513 51 69 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. İade ve Değişim Adresi: Nadirler Dış Tic. Ltd. Şti. Tahtakale Cad. Vakıf İş Hanı No:219 Eminönü Fatih/İstanbul Kargonuzun tarafımıza ulaşmasıyla birlikte teknik servis kontrolleri yapıldıktan sonra:

 

·         İade işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içerisinde tarafınıza yansır. Bu sürece Nadirler Dış Tic. Ltd. Şti. müdahale edememektedir.

 

·         Değişim işlemleriniz ortalama 3 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Aksi takdirde müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibata geçecektir.

 

 

·         Online mağazamızdan aldığınız ürünleri faturası veya değişim kartı ile mağazaya gelerek değişim yapabilirsiniz.

 

·         İade ve değişim işlemleri için ürünle gelen  "İADE&DEĞİŞİM FORMU" kısmını eksiksiz doldurulup imza atmanız ve aslını tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir.