AÇIKLAMA

İki yıl mekanizma garantisi, orijinal kutusu, adınıza faturası ve ücretsiz kargo hizmeti mevcuttur.

Nadirler Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve ürün hizmet kalitesidir.

Paketleme

Ürünlerinizi sanki biz alıyormuşçasına özenle paketleyip ardından köpüğe sarıp hediye paketiyle göndermekteyiz. Kargo sırasında zararı 0 getirmek kalın köpük kullanıyoruz.

Bu sebeple ürünün hasarlı gelmesi söz konusu değildir. Hasarlı olduğunu beyan etmeniz için; ürünlerinizi kurye önünde açıp kontrol ediniz ve ona göre zabıt formu tutunuz.

 

İade ve Değişim

Aldığınız üründen memnun kalmadı iseniz, iade ve değişim imkânınız mevcuttur. Öncelikle mesaj ile bize ulaşıp detaylı bilgi vermenizi rica ederiz. Kısa süre içinde konu ile ilgili size detaylı dönüş yapılacaktır. İade veya değişim kargolarını bizden onay aldıktan sonra sadece anlaşmalı olduğumuz Kargo ile gönderiniz. Öncelikle bizimle iletişime geçmeden kargolama yapmamanızı önemle rica ederiz.

Dipnot – Lütfen ürünü kullanıp birkaç gün sonra iade etmeyiniz hijyen açısından iade edilemem ektir.

 

Yorumlarınız

Yorumlarınız bizim için çok önemlidir. Büyük bir özveri ile müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız. Ürünlerinizi mutlaka kontrol ederek göndermekteyiz. Fakat problem yaşadığınız durumlarda onay vermeden ve yorum yapmadan önce lütfen bize bildiriniz. Aksaklığın düzeltilmesi için elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz.

 

  KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER, HAYIRLI GÜNLER DİLERİZ…